SHITET Shtëpia me 2 HYRJE në Drenas 3 - 400 m

Shitet nga: Habib Zekaj 09 Qer 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

141 000 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Shtëpia në Drenas, lagja Drenas 3, 500 metra larg Qendrës së Qytetit ose më saktë, 400 metra larg (AL Trade Market).
Shtëpia është e ndërtuar në vitin 2007 dhe me plan projekt nga Inxhinieri i Ndertimarisë dhe Arkitekturës, dhe ka leje ndërtimi.
Shtëpia plotëson kushtet për banim, e lidhur në rrjetin e ujësjellësit, energjisë elektrike (KEDS), kanalizimit, gjithashtu ka kyqje në TV kabllor dhe Internet, si dhe ka qasje në rrugë, rruga ka ndriçim dhe pritet që shumë shpejtë t'i shtrohet trotuari.
Shtëpia ka 400m2, me 2 HYRJE preferohet edhe për dy familje, dhe është në anën e djathtë të rrugës në drejtim për fshatin Baicë.
Shtëpia posedon edhe lokalin afarist 135m2 me parking 150m2, gjithashtu posedon edhe 150m2 oborr, gjithsejt Shtëpia ka tokë 5/a (ari).
Të dyja hyrjet për banim kanë nga 200 m2 mundësia e ndërtimit edhe për 2 kate të tjera.

ÇMIMI I DISKUTUESHËM për më tepër lajmërohuni në numrin kontaktues vijues: (045 675 790)
(VIBER & WhatsApp 00377 45 617 133) presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim