Shtepi prej 440m2 ne Drenas

Shitet nga: lulzim 12 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: [poklek i ri]
Sipërfaqe: 440 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
shtepija posedon podrumin i cila ka garazhen dhe nje lokal te parapan . ndersa kati i pare po ashtu eshte lokal dhe gjindet salloni ose dhoma e pritjes , kati 2 eshte per banim komplet ka 3 dhoma kuzhinen dhe nje dhom ditore dhe ne kati e 3 ose kulm gjendet nje sallon prej 80m2 .
kati i 2 eshte komplet i punar i gatshum per banim .
shtepija ka keto dimenzione 9.5m X 11.5m
dhe e ka te enur gypat e nxemjes qendrore
dhe me te gjitha dukumentat ne rregull
bejm edhe kompenzim me banes , truall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim