78 ari afer gjimnazit afersisht 100 m

Shitet nga: rizah 16 Sht 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: poklek i ri
Komuna: Drenas
shitet toka prej 78 ari ose e ndare ne troje me siperfaqe sipas kerkeses (4 ari e me shume) , toka gjenden perball gjimazit ne poklek te ri dhe nga rruga kryesore eshte afersisht 100 m .
per informata thirrni ne nr tel 044170889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim