SHITET TROLLI NE QENDER TE DRENASIT

Shitet nga: shitesi 07 Krr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Drenas
Shitet trolli rreth 35 ari, vendi shume i per shtatshem si per banim, ashtu edhe per ndonje veprimtari biznesore. Infrastruktura e kompletuar, pronesia bartet brenda dites tek bleresi. Per ata qe i kane leket mos te hezitojne se vend ma te mire ne drenas eshte veshtire me gjete. Parcella ndahet edhe ne troje, varesisht prej kerkeses dhe ofertave. Qmimi i negociueshem! Nuk perjashtohet mundesia me ndrrim edhe me ndonje banese, lokak afarist, etj. Presim oferta serioze.

Kontakti ne Tel: 044 181 282

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim