Shitet trolli ne Poklek te ri 6000e per ari

Shitet nga: Hysni Bytyqi 29 Qer 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Drenas
Shes truallin ne Poklek te ri afer banesave, trolli eshte kate ari ne emirin tem si dhe ka flet poseduse ku bartja behet meniren te pronari i ri. numri i parceles mund te shihet edhe permes internetit ne geoportal. Trolli eshe saktesisht ne rrugen e dyt te parceles se trojev te deshmorve ne poklek. per ma shum na kontaktoni ne kta numra te telit 044 374 164 apo ne 049 797 986. numri i parceles eshte 00682-146 .Trolli eshte me leje ndertimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim