Troje afer gjimnazit-78 ari ( afersisht 100 m )

Shitet nga: rizah 16 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: poklek i ri
Komuna: Drenas
shiten troje me siperfaqe sipas kerkeses (3 ari e me shume) , trojet gjenden perball gjimazit ne poklek te ri dhe nga rruga kryesore eshte afersisht 100 m .
per informata thirrni ne nr tel 044170889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim