Troll ideal per banim dhe biznes

Shitet nga: shitesi 27 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Drenas
Shes ose jap me koncesion parcellen me siperfaqe S=0.35 Ha, Parcella eshte jashtezakonisht e pershtatshme per investim, ndertim banesave, per afarizem, etj. Gjithashtu parcela eshte e pershtatshme per troje, ku bejme edhe ndarjen sipas marreveshtjes. Zona urbane 1 e qytetit, infrastruktura e kompletuar. Per shitje me para te gatshme, qmimi eshte i negociueshem. Vetem ofertat serioze i mirepresim.

Kontakti ne Tel: 044 181 282

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim