Dyqan prej 51m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Pres Gara 03 Jan 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitje dyqan komerciale 51m2 është e vendosur në qytetin e Ferizajt në park gilanit rrugë. Pronë personale, çmim të mirë 2500 1m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim