Lëshojm Lokalet me qera në Rr. Epopeja e Jezerci

Shitet nga: Selim Shabani 03 Shk 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Përshëndetje të Nderuar Klient.
Lëshojm lokalet me qera (50m2), lirë dhe shum të përshtatshme për biznes, janë ngat Pishinave të Restorantit Ujvara, ngat Restorantit Bifurkacioni, dhe gjindemi në rrugën kryesore të Pishinës së Nerodimës, ose në Rrugën tashmë Epopeja e Jezercit.
Lokalet janë shum të përshtatshme, për cfardo lloj biznesi afarist.
Qmimi për Qera shum i volitshëm, dhe në këto lokale gjinden 2 Lokale të mëdha dhe 1 i vogël.
50m2 = 3 Lokale
Na Kontaktoni për më shum Informacione
Selim Shabani
044-694-141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim