LINA-SHITET LOKALI 32 m2 në Rr GJILANIT 27/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadratur: 32 m2
Kati: Përdhesë
Adresa: Rr:-Rr.Gjilanit në Ferizaj
Pronari; Shqiptarë
Lokali është me dokumentacion në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest. ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim