LINA-SHITET LOKALI NE SHESHIN E QYTETIT - Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 26 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet:Lokali 58 m2 përdhesë,Lokali 58 m2 kati parë dhe lokali(podrum) 58 m2.
Kto lokale gjenden pikrisht në Sheshin e qytetit dhe jan lokale tëreja,poashtu jan pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.Lokali është duke punuar dhe përfiton qera të mirë mujore.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti:tel/viber:(+377)044/172-626 dhe 044/106-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim