LINA-SHITET Lokali 32 m2 në qendër ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadratur: 32 m2
Kati: Përdhesë
Adresa: Rr: R.Pawell
Lokali është me dokumentacion në rregullë dhe i pranuar teknikisht.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti: Tel:044/106-626 dhe
044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim