LINA-SHITET Lokali 40m2 në Qendër të Qytetit46/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Dje 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 12 qershori
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet; Lokali
Kuadraturë;40m2
Kati;II
Adressa; Në Rr.Deshmoret e Kombit (përball Kekut)
Lokali është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po asshtu është i lëshuar me qera
Lokali është i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim