LINA-SHITET Lokali 56m2 ne qend. te qytetit 31/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne qender te qytetit ne Ferizaj.
Lokali eshte duke punuar butik dhe ka qera shume te mire.
Lokali ka 56 m2 dhe reklamen e ka rreth 4 m gjatesi.


Ndermjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim