LINA SHITET OBJEKTI ME 3LOKALE+ 3KATE BANIM 44/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 18 Jan 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Objekti
Kuadraturë: 900 m2 (tri kate)lokale dhe 900 m2(tri kate) banim
Adresa: Rr R.Powell ,në qendër të qytetit ,afër Xhamis së Madhe.
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë,
Përmomentin krijohen të hyra vetëm nga qeraja e tri lokaleve 2200 euro/në muaj.

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim