Lokali ne qender te Ferizajit

Shitet nga: 06 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne rrugen ahmet kaqiku perball stasionit te trenit : " Lokali eshte 100 m2", ndersa "Podrumi 57 m2 ".
Posedon dokumentacion te rregullt . (Per momentin lokali eshte me qira)..
Tel : 049226587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim