Objekti me qira 220 metra Lagje Re te Vizioni S

Shitet nga: Arben 09 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet Lokali me qera 220 metra katror, objekti eshte ne gjendje te gatshme, per depo, market, mini fabrik, prodhim, magazin etj etj, ka parking rreth rruges 60 metra, lokali ka te gjitha, ka edhe kamera, qiraja eshte vetem 500 euro ne mujt, per ma shum info 045 220 246 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim