Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2

Shitet nga: Nijazi 25 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2
Podrumi Gjindet ne Rrugen Kryesore Emin Duraku Afer Xhamis
Eshte i Pershtatshum per Gjdo Veprimtari

Pres Oferte Serioze
044 - 666 - 802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim