Vali Lokal me qera në Rr.I.Ramadani Nr/L004/2015

Shitet nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Vali Ipet lokali me qera në Rrugen Ismet Ramadani Nr/L003/15

Lokali esht 36metra igatshum per biznes ka Wc,Tv,Wifi

Qiraja 120ero

I Autorizuar për dhanjen me qera te lokalit Agjensioni i Patundëshmeris Vali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim