Vali Shitet Lokali në Qender të qytetit Nr.L001/15

Shitet nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali 02 Dhj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit Rruga Dëshmoret e Kombit mbrapa kafiteris Roni
Ndertim i pasluftes pronar shiptar si i dhe dokomentacjon i rregullt
Ka 99M2*1000=99.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim