LINA-SHITET Objekti me 3ari në Rr.Varoshit 25/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rrugë Varoshit
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet; Objekti me 3 ari tokë
Adressa; Në Rr,Varoshit
Lokali është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Lokali është i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronar: Shqiptarë
Dokumentacion;Në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim