Lokal Afarist (Afer Gerlices)

Shitet nga: adri 09 Dhj 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Ipet me qira Lokali Afarist , i pershtatshem per shum lloje te biznesit tanime ne zgjerim e siper me biznese te ndryshme , ka hapesire prej 100m2 sidhe oborr mjaft te gjer. Lokali Gjendet Perball restorant PARK-ut ne magjistralen Ferizaj - Kaqanik. Per informata me te shumta ju mirepret Pronari G.Vishi Tel. 044 121 310 sidhe VIBER .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim