Ipet Lokali me Qera, qmimi shum i volitshem

Shitet nga: Selim Shabani 30 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet Lokali afarist me qera mu në hyrjen kryesore të banesës. Banes e banuar tërësishtë.
Lokali është në rrugën Gëzim Sahiti për ballë të gjitha banesave dhe gjindet mu në hyrjen kryesore të Banesës. Vendi ësht i ngarkuar me njerëz, dhe ka shum aktivitet.
Banesa është e banuar tërësishtë, dhe lokali është shumë i përshtatshëm për çfardo lloj biznesi, lokali ka 23m2 dhe është shum i lartë, në lokal gjithashtu gjindet material për sallon bukurie si psh:
Parukeri. Estetikë.Thonjë. Depilim,etj. si dhe lokali posedon të gjithë invertarin për të startuar.
Gjithashtu, qmimi për m2 është i arsyeshëm.
(per shitje)
Personi Kontaktues
Selim Shabani
044-694-141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim