Ipet podrumi me qira ne qender te Ferizajit.

Shitet nga: Arian 13 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   280 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet podrumi me qira ne rrugen ahmet kaqiku perball stasionit te trenit :
"Podrumi eshte 57 m2", dhe eshte i pershtatshem per Kafeterij, rrobaqepes, barnatore,
zyre dhe shume lloje te tjetra.

Tel : 049226587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim