LINA-SHITET Restaurant Las Vegas me 17 ari Tokë

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Restaurant Las Vegas me 18 ari to kë.
Restauranti ka dhomat e mobiluara dhe inventarë tjetër
po ashtu ka dalje në rrugën kryesore magjistralja Ferizaj-Shkup si dhe në rrugën Ferizaj -Gjilan.
Eshtë pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Restauranti gjendet në magjistralen Ferizaj-Shkup(te Ura)


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim