Lokal 35 m2 Qender te qytetit i gatshem

Shitet nga: Arben Hamzaj 24 Gsh 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
=Shitet Lokali 35 m2 ne katin e 2, i gatshem per cdo lloj afarizmi,i ploteson te gjitha kushtet per te ushtruar veprimtari biznesore,ka pamje te mire nga qendra kryesore eshte e 3 anet me xhame dhe menjeher te hyrja e pare e objektit.ka uje nxemje qendrore etj
=.Per cdo informacion mund te me kontaktoni ne kete nr 044 92 00 32. Pranoj ndrrim veture deri ne vlere 7000-8000 mije maximumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim