LINA-Ipet Lokali me Qera në Qendër të Qytet.03/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 12 Qershori
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Ipet me qera lokali 70m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në Katë të parë dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm dhe komplet infrastrukturë
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Adressa;12 Qershori
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim