BARDHOKI ndrrim me PS2

Shitet nga: 07 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Qeni tash i ban 2 vjet , asht shum i bukur per shtepi dhe oborr, qmimi 30 euro , Per qen garantoj qe i jemi asht . Gjendemi ne Brod- shterrpc TEL 044 704 924 ose 044 437 069.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim