Makinë per pastrimin e dyshemes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-swiss 15 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makinüe për pastrimin e dyshemes e markës TASKI
prodhim Zvicrran.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim