Makina per perpunimin e qumshtit

Shitet nga: Fatmir 23 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   25 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten ahsetet e fabrikes per perpunimin e qumshitit per djath xhiz kos jugurt si dhe mjetet per paketimin e jogurtit edhe kosit martial inox (ipa ndryshkur) kumora (frigoriferi)
Ndrrim i mundshum me ndonje vetur
Receta 5000 per djath jogurt kos gjiz edhe kumsht

Viber +37745667028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim