Sharrë drebont per prerje hekuri

Shitet nga: drebont 26 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Drebong drebonta per prerje hekuri me trashesi te gjer njeri drebond eshte me sharre tjetri me disk.
tel 045809480

viber +37745809480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim