Makine Ditch Wich JT 820 shpime horizontale te ..

Shitet nga: Shahini 07 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Tipi: Ditch Wich JT 820.

Makine per shpime horizontale pa hapjen kanaleve - ne gjatësi deri ne 34 metra. ( me mundesi zgjatje deri 90m),Gjeneratori 110 KW

Per vendosjen e:
-Kabllove të telekomunikacionit
-Ujësjellës.

Shiko poshte youtube
https://www.youtube.com/watch?v=Aaeiyu-0ba4
-Gazsjellës.
-Ujëra të zeza etj.

Shpimeve mund te u ndërrohet drejtimi gjatë shpimit sipas nevojës dhe pengesave te ndryshme si p.sh.: nën rrugë të asfaltuara, lumej, qendra banimi, hekurudhë etj.

Tel.: 0049 177 156 90 14, Gjermani : 044 875 528 Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim