Drita

Shitet nga: Iliri 31 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Drita per Restaurante dhe Hotele Çmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim