FONTANA LIMONADA BOZA ,PRODHIM HOLANDEZ

Shitet nga: Nexhat 31 Gsh 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM FONTANA 1,2,3 ,TE GJITHA LLOJET te prodhimit Holandez ,, me Garancion Nje vit.

044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim