FONTANA LIMONADA BOZA HOSK

Shitet nga: Nexhat 10 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM FONTANA 1,2,3 ,TE GJITHA LLOJET

te markes se mirenjohur ,,HOSK ,, me Garancion Nje vit.

044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim