Furr buke

Shitet nga: Labi 12 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra asht ne gjendje shum te mir asht ESMA e italis me dru 96 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim