Inventarë për ëmbëltore

Shitet nga: Ferizaj 19 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Inventarë për ëmbëltore i sapo ardhur nga Gjermania.Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim