Inventar

Shitet nga: Fatos 01 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
8 Tavolina me nga 4 karrika, 160 euro seti
5 Tavolina plastike me nga 4 karrika, 50 euro seti
1 Shank 4.5 metra i gjate, 400 euro
3 Karrika shanku, 20 euro copa
1 Frigorifer I vogel 50 euro
1 Gjenerator 8.5kw disel (dhezje me qeles) 400 euro
1 Shporet-Kamine (Prodhim I Kroacis) 220 euro.
Inventari eshte blere I ri, dhe I perdorur vetem 8 muaj.
Numri kontaktues 044711335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim