Mikser Brumi per Pizza

Shitet nga: Nexhat 24 Krr 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje profesionale per Hotelieri :

Miksera te gjitha llojet
Furra te pizzave te gjitha llojet dhe Madhesite
Friteza te gjitha llojet ,me rryme dhe me plin
Tostera te gjithe llojet
Kazana per qorba inox ,te prodhimit te EKBER
Bojlera me plin
Prerese te porshutes te gjitha llojet
Boca te plinit te Reja 20 lit
Kazana per transportin e qorbave ,shume lloje
Reshova te plinit 1,2,3,4 te gjitha madhesite
Ene te ndryshme profesionale nga inox.
dhe shume artikuj

gjindemi perballe ETC ne ferizaj

Tel: 044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim