Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

Shitet nga: Nexhat 13 Gsh 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje te reja dhe profesionale per Restorante ,kuzhina ,fast food etj

Kemi Furra italiane origjinale ,me garancion nje vit jo vetem fjale por garancion te mirfillt ,brenda 24 oreve ,keto furra jane pa defekte njeashtu hargjimet e rrymes i kane mete pakta se furrat e zakonshme .Gjindemi perballe ETC ,ne Ferizaj

Tel:044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim