Peshore digjitale per kuzhina

Shitet nga: Nexhat 04 Qer 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim peshore digjitale per hoteleri dhe Restorante,peshorja eshte e njejt sikur ne foto.

per me shume na kontaktoni ne telefon.

tel 044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim