Qilyma

Shitet nga: antk 27 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene

Qilym gjatesia 2.00cm X 1.80cm
viber +377 45 906 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim