Skar me prush

Shitet nga: Db 18 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes skaren me.prush
Dimensioni 50cm me 70cm
Per informata tjera kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim