Skara te gjitha Llojeve

Shitet nga: Nexhat 30 Maj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene

shitorja jone gjindet perballe ETC ne ferizaj

tel 044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim