Inventari dhe Paisjet Tjera perCall Center

Shitet nga: niki 22 Nën 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   1 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes 3 Tavolina per 12 persona per Call Center
Per shum informata na kontaktoni n Tel
Mundësi Ndrrimi Me telefon ....etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim