Aplikim per Pune jasht Vendit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nsh Daorsa 26 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Bejme :


Aplikim ne firmat Amerikane si : KBR, FLUOR, PAE etj per Afghanistan, Iraq , Afric.

Perpilimin e CV-Resumes ne menyre Profesionale.

Caktimin e termineve ne Ambasaden suedese, si dhe pregaditjen e te gjithe dikumentacionit te nevojshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim