Keramika punues '' Loni ''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: keramika punus'' loni '' 06 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Punojm gjitha punet me keramik, granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft. Bejm instalimin e ujit kanalizimit si dhe montimin e sanitaries. Kemi pervoj ket profesion andaj ju garantojm per cilsine e punes. Punojm edhe me kompenzim me vetura etj. Numrat kontaktues: 044 913 104
044 147 304
Ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim