Keramika punus '' loni ''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: keramika punus'' loni '' 26 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Punojm gjitha punet me keramik granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit . kanalizimit .si dhe montimin e sanitaries . kemi pervoj ket prefesjon andaj ju garantojm per cilsine e punes . punojm edhe me kopenzim me vetura etj .numrat kontaktues . 044 913 104 _044 147 304 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim