Kerkoj puntor

Shitet nga: 02 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntor ndimemes mjeshter,Ndertim te vrazhd dhe sovatim (lyrje),izolim (fasat)
PER ME SHUM KONTAKTE NE NR 044252890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim