Bejme rregullimin e oborreve tuaja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi Com Dje 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme frezimin,livrimin e arave me kultivator mbjelljen e barit,rrafshimin e dheut korrjen e barit e shum e shum rregullime tjera.qmimet jon te arsyshme. Per qdo kontakt lajmrohuni ne viber:045/412/563 ose 044/827/110.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim